Perfect Natural Sp.  z.o.o to firma kontynuująca bogate doświadczenie i tradycję

wielu pokoleń zajmujących się

produkcją i sprzedażą zdrowych produktów wysokiej jakości.

 

Przodkowie założycieli firmy przybyli z różnych stron świata , w tym z Niemiec,  przywożąc innowacyjne rozwiązania i wiedzę . W swoich działaniach od początku kładli nacisk na wykorzystanie potencjału czystego środowiska środkowej Europy, wysokie standardy i jakość a także etykę pracy. Dla skonsolidowania produktów i działań dotyczących promocji na świecie utworzona została nowa marka PERFECT NATURAL, podzielona na trzy grupy produktów wyłącznie eksportowych,  Royal Essence, Royal Treasure i Royal Delight.

W 2017 został utworzony nowy dział firmy zajmujący się importem sprawdzonych , certyfikowanych i zdrowych produktów ze świata na rynek polski.

Rozpoczęliśmy od zaproszenia naszych klientów na plantację  herbaty wysokogórskiej, rosnącej w górach Tajwanu.

 

Już wkrótce zaprosimy klientów  do Kazachstanu , do firmy produkującej niesłychany ziołowy specyfik. W Kazachstanie przebadany i zarejestrowany jako lek , w Polsce jedynie suplement diety i kosmetyk.   

 

 

Każdy z produktów sprzedawanych przez Perfect Natural czy to na export czy też importowanych do Polski jest nie tylko produktem zdrowym i naturalnym ale łączy w sobie doświadczenie, wiedzę  i tradycję wielu pokoleń.

Gama naszych produktów

Powered by: www.cdx.pl